Chytré parkování pro Česká města a obce

Kompletní systém a chytré řešení placeného parkování pro města a obce v České Republice.

Proč se zapojit do Parkuj.to

Zavedete chytré parkování 21. století

Ušetříte tak výrazně čas všech parkujících a zbavíte je nutnosti nosit mince. Parkování budou moci zaplatit i přímo z auta pomocí telefonní aplikace, nebo třeba sms.

Připojíme Vás do parkovací sítě

Pomůžete nám vytvořit jedinečný systém, díky kterému Vaši obyvatelé snadno zaparkují a zaplatí parkovné během několika vteřin ať už jsou kdekoliv díky jediné aplikaci, kterou budou mít vždy po ruce.

Zvýšení tržeb

Před vypršením parkovacího lístku řidiče vždy upozorníme a nabídneme mu pohodlné prodloužení parkování skrze jediný klik. Auto tak na parkovišti nemusí stát bez zaplacení ani minutu.

Nízké náklady

Díky našemu řešení ušetříte vysoké náklady na drahou a neefektivní tvorbu parkovacího systému veřejnou zakázkou či vlastí cestou.

Co získají řidiči?

Díky Parkuj.to umožníte řidičům zaplatit za parkování během deseti vteřin přimo z aplikace v telefonu, nebo autě bez jakéhokoliv zdržování, bez nutnosti vozit v autě drobné a chodit k parkovacímu automatu.

Okamžitá platba
v aplikaci odkudkoliv

Žádná hotovost
a nutnost kontaktu

Ušetřené stovky
minut a cest

Časté dotazy

Původní parkovací automaty můžete nadále využívat vedle služby Parkuj.to. Pokud ale máte zájem o ucelený systém včetně parkovacích automatů, je možné tyto automaty dodat včetně zapojení do vnitřního informačního systému.
Můžete nás kontaktovat jak na telefon +420 792 449 208, tak na email info@parkuj.to. Rádi Vám celý systém představíme a provedeme tím, co by pro Vaše město znamenalo zavedení chytrého parkování.
Vaši strážníci budou mít neustálí přístup do živé databáze zaparkovaných vozů skrze mobilní aplikaci s funkcí rozpoznávání SPZ, nebo pomocí webové aplikace. Správce parkovišť získá navíc přistup i ke statistikám a aktuálnímu přehledu zaplnění parkovišť.
Poté co nás kontaktujete, Vám celý systém představíme a domluvíme se na optimálním řešení pro Vaše město. Po technickém zapraování Vašich parkovišť do naší sítě začně proces testování přímo ve Vašem městě, jehož součástí bude i trénink ovládání systému pro všechny klíčové osoby a poté již nebrání nic spuštění systému pro veřejnost. Celý proces tak může od prvního kontaktu trvat pouze několik týdnů.
Veškeré informace nativně ukládáme na našich zabezpečených serverech. Ovšem v případě zájmu a technických možností můžeme správu dat nechat i plně ve Vaší režii.
Parkuj.to je prověření moderní systém, jehož zavedení a údržba Vás nebude stát miliony a obyvatelé jej ocení díky zapojení do celorepublikové sítě více, než nutnost udržovat několik aplikací pro různá města.
Illustration

Máte zájem se přidat? Dejte nám vědět.

Kontakty

Parkuj.to s.r.o.
Kurzova 2222/16
Praha
155 00
Česká Republika

IČO: 09688773